Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Chyby - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn klimatyzowany Koninko

Koninko(Chyby + 24 km)

22 680 €5 670 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn o wielkości 5 670 m2 klasy A. Magazyn oddalony jest od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Dolna Kamienna II,Skarżysko-Kamienna(Chyby + 25 km)

327 zł34 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul.Towarowej 2. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł530 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

Hala Niepruszewo

Niepruszewo(Chyby + 21 km)

16 725 zł669 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - produkcyjny w Niepruszewie 3 km do wjazdu na A2 Zapraszam do wynajęcia obiektu magazynowego o wysokim standardzie wykonania, znajdującego się w Niepruszewie, zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wysogotowo

Wysogotowo(Chyby + 5 km)

7 910 zł226 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej Wysogotowo Oferujemy do wynajęcia przestrzeń magazynową o powierzchni 370 m umieszczoną na terenie ogrodzonym w Wysogotowie. Obiekt posiada plac.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Gądki

Gądki(Chyby + 25 km)

23 100 €7 000 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn A-klasowa z nowoczesną powierzchnią ok. 7 000 m2 i komfortowym biurem do wynajęcia w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł350 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Luboń

Lasek,Luboń(Chyby + 15 km)

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na wynajem halę magazynową o pow.220m2 w Luboniu-Lasek pod Poznaniem. Hala o konstrukcji stalowo-murowanej ma wysokość 7m i stanowi jedną przestrzeń w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kielce

Piaski,Kielce(Chyby + 22 km)

31 980 zł650 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala handlowo - usługowa o pow. 650 m2 stanowiąca odrębny lokal wchodzący w skład kompleksu handlowego zlokalizowanego w dzielnicy Piaski. Budynek jednokondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań(Chyby + 12 km)

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe