Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Chyby - Oferty sprzedaży nieruchomości

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 699 000 zł230,50 m² 7 370,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dla szukających ciekawego wnętrza. Starannie dobrane materiały, jakość, klasa. Dom budowany z rozmachem pod czujnym okiem architekta z wykorzystaniem rękodzieła kowali, stolarzy aż po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł170 m² 12 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferta promocyjna - 0 % - Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Chybach przy ul. Ogrodowej. Powierzchnia domu 170 m2. Powierzchnia działki 1280 m2. Dom parterowy z poddaszem. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Chyby,wielkopolskie

2 670 000 zł205,61 m² 12 985,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

D o M Jesteś świadomą osobą, szukającą domu wykonanego w najwyższym standardzie? Zależy Ci na dobrej komunikacji z miastem, a jednocześnie nie chciałbyś rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł226,60 m² 11 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 000 zł232,27 m² 11 150,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Powierzchnia: 232,27m | Rok budowy: 2000 | Działka o pow. 635 m pięknie zagospodarowana | Wysoki standard wykończenia opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

5 295 000 zł640 m² 8 273,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł170 m² 13 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom wolnostojący w Chybach | piękny ogród | cisza i blisko jeziora Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Chyb.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł598,80 m² 11 606,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

- wyjątkowa rezydencja z prywatną strefą spa w sercu Chyb - Na jednym z najbardziej prestiżowych i spokojnych osiedli w Chybach, znajduje się niezwykła posiadłość - dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł2 573 m² 738,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i swobody. Duża działka z potencjałem pod budowę domu jednorodzinnego lub rezydencji, w otoczeniu, które sprzyja spokojnemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł147,30 m² 10 522,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ten dom w Chybach jest właśnie takim miejscem. Położony na kameralnym, spokojnym osiedlu zapewnia prywatność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł695 m² 716,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W chybach, pod dom jednorodzinny lub dwuloklowy Polecam optymalnej wielkości (696 mkw) działkę budowlaną w Chybach, bezpośrednio sąsiadującą z Osiedlem Zielonym II. To bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 341 m² 426,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Działki W chybach os. Zielone - V etap Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2 341 m2 w cenie 1 099 000 zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł310 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Poznania - w prestiżowej, willowej części Chyb, tuż przy Jeziorze Kierskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł3 056 m² 768,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Drodzy Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę dla wymagających działkę budowlaną o pow. 3056 m w najbardziej cenionej części Starych Chyb, miejscu, które od lat przyciąga miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł1 003 m² 776,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki o numerze ewidencyjnym 100/11 w rezydencjonalnej miejscowości Chyby Działka jest ogrodzona i posiada Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chyby,wielkopolskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 160 m2, ogród, 5 pokoi, chyby, gmina Tarnowo Podgórne Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam do sprzedaży 2 działki z domem w granicy, do remontu lub rozbiórki w miejscowości Chyby nad jeziorem kierskim k. Poznania. Gmina Tarnowo Podgórne - ul. Szkolna 27 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł9 600 m² 307,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 9600 mkw położona w Chybach gm Tarnowo Podgórne ( okolica osiedli Zielonych ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną a w części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 740 000 zł2 754 m² 631,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja oferta licencjonowanego pośrednika 600 metrów do jeziora kierskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 2754 m2 położona przy ul. Szamotulskiej w Baranowie otoczona zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

998 000 zł142,20 m² 7 018,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

| polecam na sprzedaż bajkowy dom w otulinie zieleni w kameralnej, cichej i spokojnej części Baranowa. Budynek wielopoziomowy z 1985 r. w zabudowie bliźniaczej z mini 14m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

2 650 000 zł192 m² 13 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Zapraszamy do odkrycia esencji nowoczesnego życia w ekskluzywnym, nowym domu wolnostojącym (192 m ), wybudowanym w 2023 roku. Położony na imponującej działce o powierzchni 1744.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

2 070 000 zł136 m² 15 220,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

| na sprzedaż dom energooszczędny /2019/, baranowo k. Poznania, blisko Jeziora Kierskiego Budynek klasy A+ /najwyższa klasa energooszczędności w ue/, według nowej klasyfikacji obowiązującej od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

3 390 000 zł705 m² 4 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 765 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowym i halą eventową na dużej działce w Baranowie k. Poznania Życie i praca w jednym miejscu! Lokalizacja: baranowo, gmina Tarnowo Podgórne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

1 399 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Komfortowy dom w zielonej części Baranowa idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej, zielonej okolicy Baranowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +2 km

320 000 zł16 200 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. całkowitej 16 200 m2 na sprzedaż w Swadzimiu w gminie Tarnowo Podgórne. Położona jest przy zachodniej obwodnicy Poznania z dojazdem drogą serwisową asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

2 290 000 zł288 m² 7 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż dom klasy premium z pięknym ogrodem. Komfort i prywatność. Przestrzeń dla osób, które chcą połączyć komfort życia z prywatnością i spokojem dużej działki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

335 000 zł750 m² 446,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka W spokojnej okolicy rogierówko 1 km od granicy poznania - dobra cena Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę działki budowlanej. Działka położona jest na lekkim wzniesieniu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

Rynek pierwotny

759 000 zł73,70 m² 10 298,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - nowy kameralny dom wolnostojący Rogierówko, tuż przy granicy Poznania Dom będzie gotowy latem 2025 r - zdjęcia przedstawiają dom już sprzedany 1 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

573 000 zł1 207 m² 474,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Sady k. Poznania, 1207 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1207 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

990 000 zł950 m² 1 042,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy pod budynek handlowo-usługowy Działka inwestycyjna 950 m w Sadach z Warunkami Zabudowy idealna pod gastronomię lub usługi! Lokalizacja: sady dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

5 850 000 zł11 700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna w strefie przemysłowo - logistycznej z Warunkami zabudowy. Lokalizacja: sady, ul.Logistyczna, gm. Tarnowo Podgórne, powiat poznański. - przy trasie krajowej 92.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sady, działka 3000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

2 350 000 zł5 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sady, działka 5000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

61 100 000 zł130 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt w Sadach o pow. 13 ha składający się z działek o numerach 86/40 do 86/74 o wielkości 3000 m2 do 5000 m2 każda. Zakup w całości lub z pow. 13 ha można wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +3 km

920 000 zł267 m² 3 445,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Przeźmierowie. Lokalizacja: przeźmierowo Powierzchnia domu: 266 m Działka: 745 m Liczba kondygnacji: 3 Możliwość podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +4 km

Rynek pierwotny

899 000 zł107,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park | nowoczesne domy z ogrodem pod Poznaniem Nowoczesna architektura. Kameralny klimat. Komfort życia blisko miasta. Przedstawiamy Przeźmierowo Park - wyjątkową inwestycję stworzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chyby +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Chyby,wielkopolskie

5 650 000 zł510 m² 11 078,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 456 m²

Rezydencja z basenem na sprzedaż | Chyby | dom 510 m | działka 3456 m Na sprzedaż luksusowa rezydencja z basenem położona w miejscowości Chyby, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cyprysowa

Chyby,wielkopolskie

1 351 700 zł1 126 m² 1 200,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną na cichym i spokojnym Zielonym Osiedlu w pod poznańskich Chybach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

5 295 000 zł800 m² 6 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sekwojowa

Chyby,wielkopolskie

1 995 000 zł248 m² 8 044,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący 248 m2, chyby, tarnowo Podgórne Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij